wtorek, 31 stycznia 2012

Ostatnia noc na Gran Canarii

Hej kochane mrrrałczusie !! Co tam u Was ??
Mi się zaczęły ferie zimowe. Rozpamiętuje jak było wspaniale na Gran Canarii ; ciepło, lekki wiatr... a u Nas zimno, pada śnieg i -20°C. Jednym słowem MASAKRA.

Jeszcze ostatnie zdjęcia z Gran Canarii :

bluzka : H&M
spodenki : ZARA
balerinki : NO NAME
okulary przeciwsłoneczne : RayBen

To był jeszcze ostatni dzień przed zakupamiW przed ostatni dzień byliśmy jeszcze na zakupach w centrum handlowym, a oto moje zakupy :
bluzka : ZARA
perfum : VERA WANG , PRINCESSA
W ostatni dzień pogodziłam się też z moją przyjaciółka Alex < Olą > . Jak narazie jest jak jest, mogłoby być lepiej. Zobaczymy co życie przyniesie dalej.


Pozdrawiam i życze miłego dnia ;*


                                                                                                                                xoxo
                                                                                                                                   Nadine ;*

piątek, 27 stycznia 2012

Gran Canaria

Hej Kochani !! Co tam u Was ?
Zrobiłam sobie małą przerwe w szkole, byłam na Gran Canarii. Szczerze mówiąc było cudownie. W pierwszy dzień strasznie wiało, potem się już przyzwyczaiłam. Dużo czytałam, słuchałam muzyki i sie opalałam. Jeżdziłam też z moją mamą i Januszem na wycieczki, mieliśmy świetnego i przystojnego przewodnika ;p
Spotkała mnie też niespodzianka, ale o tym niżej.


Hi Everybody !!
I did take a little break at school, I was in Gran Canaria. Frankly it was wonderful. On the first day terribly windy, then I got used to it already. Lots of reading, listening to music, ... Also I went with my mom and Janusz on trips, we had a great and handsome guide ;p
I also met a surprise, but more on that below.Z Marianną. Pierwszy raz jak ją zobaczyłam jak wychodziłam z kolacji. Cała się trzęsłam z radości. Potem napisałam do przyjaciołki, z którą się pokłuciłam, ale wtedy się tym nie przejmowałam. Byłam taka szczęsliwa, że chciałam się tym ze wszyskimi podzielić, że zobaczym moją idolkę. Przyjaciółka napisała mi, że powinnam grać w lotto, bo spotkać Mariannę i być z nią w jednym hotelu to się zdarza raz na 10000000000. I na drugi dzień, gdzy wychodziłam z winy ona i jej rodzice z bratem właśnie chcieli wchodzić do windy. I wtedy moja mama powiedziała mi : Nadia teraz albo nigdy. I podeszłam do Marianny i zapyłam się czy moge sobie zrobić z nią zdjecie, ona powiedziała : tak. Moje marzenie się spełniło.


With Marianna. The first time I saw her as I left the dinner. The whole is shaking with joy. Then I wrote to a friend, with whom the pokłuciłam, but then this did not care. I was so happy that I wanted to share this with wszyskimi that zobaczym my idol. A friend wrote me that I should play the lotto, because they meet and Marianne to be with her in a hotel that happens once every 10 billionth And the next day, went out of guilt gdzy she and her parents with her brother just wanted to go to the elevator. And then my mom told me: Nadia's now or never. I approached the Marianne and dust if I do a picture with her, she said : yes. My dream came true.Byłam w hotelu Lopesan Costa Meloneras ;p

I was in hotel Lopesan Costa Meloneras ;p


Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale szkoła mnie przerasta. Dopiero teraz skończyłam pierwszy semestr. Miałam tyle nadrabiania jeszcze z tej Gran Canarii, że trudno było się oderwać od nauki. Na szczęcie mam już to za sobą.


Sorry to be so long silent, but the school is beyond me. Only now I finished the first semester. I had so much catching up even with the Gran Canaria, it was hard to get away from science. Fortunately I've had it for themselves.